Wsparcia udzielają nam:

 

Zachęcamy do wsparcia naszej działalności, w jakiejkolwiek formie. Chętnie przygotujemy recenzję produktu, zareklamujemy Państwa na stronie www, albo z dumą będziemy korzystać ze sprzętu z Państwa logo, podczas imprez w których uczestniczymy możemy wykorzystywać banery, rollupy inne formy reklamowe. Wsparciem dla rozwoju naszej jednostki będą zarówno środki finansowe czy nowy sprzęt, książki, urządzenia, ale też i środki które możemy wykorzystać nawet do samych ćwiczeń i podnoszenia naszych umiejętności.
Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego zajmują się produkcją wysokiej jakości hełmów ochronnych spełniających wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Są one dedykowane zarówno strażakom, jak i ratownikom. Dodatkową działalnością KZPT Kalisz jest dystrybucja środków ochrony indywidualnej strażaków. Jako produkty najwyższej jakości, wygrywają konkursy Grand Prix.
Fundacja poprzez prowadzone projekty dociera z pomocą do różnych grup odbiorców. Stara się, by ich działania powodowały systemowe zmiany, tak aby realizowali swoją misję – „zmiany świata na lepsze”, np. podnosząc poziom wiedzy osób opiekujących się pacjentami przewlekle chorymi, starszymi, niesamodzielnymi. Przez to dają przysłowiową „wędkę”, a nie „rybę”, powodując zmiany u podstaw.

 

 

Wszyscy nasi przyjaciele:

 

Fundacja TZMO Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego IX Liceum Ogólnokształcące V Liceum Ogólnokształcące
BMW M-Power Klub w Toruniu Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze w Toruniu Off Road Rescue Team Centrum Kultury Zamek Krzyżacki w Toruniu
OSP Gronowo Hufiec ZHP Toruń OSP Papowo Toruńskie Komenda Miejska PSP w Toruniu